Голова громади

Нестеров Руслан Олегович. Народився 26 червня 1973 року в с.Жовтневе Кам’янець-Подільського району Хмельницької області.

1980 – 1988рр.  – навчання в середній школі с.Жовтневе Кам’янець-Подільського району.

1988 -1990рр. – навчання в середній школі-інтернаті м.Славута Хмельницької області.

В 1990р. вступив на географічний факультет Тернопільського Державного педагогічного інституту за спеціалістами «Вчитель географії і історії».

По закінченні інституту з 1996 року займався підприємницькою діяльністю.

В 2003 році вступив в Рівненський інститут  вищого навчального закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людини  України» за спеціальністю «Правознавство», де здобув кваліфікацію молодшого спеціаліста-юриста.

2007-2009рр. – навчання в Львівському національному аграрному університеті за спеціальністю «Землевпорядкування і кадастр», де отримав кваліфікацію спеціаліста з землевпорядкування і кадастру.

2009-2010рр.- працював на посаді спеціаліста в Управлінні земельних ресурсів Кам’янець-Подільського району З березня 2010 року переведений в Головне  Управління Держкомзему в Хмельницькій області на посаду головного інспектора з додержання земельного законодавства.

3 грудня 2010 року  обраний сільським головою Слобідо-Кульчієвецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області.

З 28 жовтня 2017 року голова Слобідсько-Кульчієвецької територіальної громади.

Одружений. Виховує двох синів.