ДІЯЛЬНІСТЬ

Увага, «Гаряча лінія!»

Кам’янець-Подільське управління ГУ ДПС у Хмельницькій області повідомляє про проведення сеансу телефонного зв’язку «Гаряча лінія»:

• 29 листопада 2019 року з 10.00 до 12.00  години, телефон 50721, з завідувачем сектору моніторингу доходів та обліку платежів Інною Спринською, на тему «Сплата податків за новими реквізитами та новий механізм повернення платникам податків помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов’язань та пені».

Кам’янець-Подільське управління

ГУ ДПС у Хмельницькій області

НОВИНИ ПОДАТКОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА

Набрав чинності Указ Президента України щодо забезпечення сприятливих умов для діяльності фізичних осіб – підприємців   Кам’янець-Подільське управління ГУ ДПС у Хмельницькій області інформує, що 19.10.2019 набрав чинності Указ Президента України від 17 жовтня 2019 року № 761/2019 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення сприятливих умов для діяльності фізичних осіб — підприємців» (далі — Указ № 761).

16:14:51 25.11.2019