Проблемний міст села Врублівці

22 липня в селі Врублівці Слобідсько-Кульчієвецької об’єднаної територіальної громади сільський голова Руслан Нестеров разом із старостою Врубловецького старостату Миколою Берчуком проінспектували та визначили обсяг першочергових завдань, щодо відновлення конструкції аварійного мосту.

13:05:10 23.07.2020

Ремонт вулиці Головна в селі Мукша Китайгородська

22 липня проведено поточний ремонт частини вулиці Головна в селі Мукша Китайгородська. Необхідно наголосити, що даний ремонт проводиться за кошти та сприяння місцевого підприємця Хачика Мартиросяна.

17:21:48 22.07.2020

Робоча нарада

20 липня у відповідності до плану роботи Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради сільський голова Руслан Нестеров разом із заступником сільського голови з гуманітарних питань Павлом Довгополом провели робочу нараду з питань організації, проведення та корегування форми та змісту культурно-масових заходів із відзначення державних, релігійних свят та знаменних подій, які заплановані в об’єднаній громаді протягом липня-серпня 2020 року, в умовах дотримання вимог карантинних заходів. Нарада пройшла за участю старост, керівників структурних підрозділів та комунальних служб сільської ради.

16:24:36 20.07.2020

Проводимо ремонт громадських криниць

Питання якісного забезпечення питною водою перебуває у Слобідсько-Кульчієвецькій сільський раді на постійному контролі. Один напрямок діяльності – відновлення, реконструкція та спорудження водогонів у населених пунктах громади, інший, і не менш значимий, - догляд та упорядкування криниць громадського користування. На даний час у населених пунктах активізувалися роботи по ремонту криниць громадського користування та упорядкування територій довкола них.

16:19:46 20.07.2020

Ремонт водогону в селі Шутнівці

Завершуються роботи з повноцінного забезпечення питною водою мешканців села Шутнівці Слобідсько-Кульчієвецької об’єднаної територіальної громади.

15:26:50 20.07.2020

Аналіз стану виробничого травматизму та гострих професійних захворювань за І півріччя 2020 року

Метою державної політики в сфері охорони праці є зниження рівня травматизму на виробництві та професійної захворюваності, а основним принципом - пріоритет життя та здоров’я працівників відносно результатів виробничої діяльності підприємства.

12:31:54 16.07.2020