Пройти і проїхати: відремонтовано дорогу до Панівців

Не їхали, а долали смугу перешкод водії, які прямували в Панівці від траси до П’ятого кутка. Дорога давно не знала ремонту і кожен новий дощ перетворював її на суцільну вирву. Протягом тижня на шляху тривали ремонтні роботи. Завдяки грейдеруванню з щебеневою підсипкою його було відновлено. Зремонтовано понад 2 км дороги, включаючи поруйновані ділянки в межах села. Щоб зменшити негативний вплив несприятливих погодних умов, влаштовано водовідводи, що продовжить життя дорозі.

13:15:17 02.08.2021

Відкритий діалог податківців з платниками податків

У Кам’янець-Подільському районі  відбулась низка зустрічей керівництва  державної податкової інспекції (далі-ДПІ) Головного управління ДПС у Хмельницькій області  з платниками податків та посадовими особами територіальних громад щодо проведення  інвентаризації власників земельних ділянок та об’єктів нерухомості; залучення до декларування громадян, які обробляють значні площі земельних ділянок,  а також  щодо   легалізації трудових відносин.

13:03:02 02.08.2021

ЦИВІЛІЗОВАНА ЛЕГАЛІЗАЦІЯ АКТИВІВ, ЯКІ НЕ БУЛИ ОПОДАТКОВАНІ

Кам'янець-Подільська ДПІ повідомляє громадян міста та району про прийняття  Закону України від 15 червня 2021 р. №1539  «Про  внесення змін до Податкового кодексу України щодо  стимулювання  детінізації  доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального)  добровільного  декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету».

10:15:47 02.08.2021