РОБОЧИЙ ВІЗИТ

В рамках підписаної угоди про співпрацю та партнерство між Слобідсько-Кульчієвецькою сільською радою та Гміною (територіальна громада) м. Оброво 20-22 травня 2019 року з робочим візитом в сільській раді перебувала група польських колег на чолі з вуйтом Оброво Анджеєм Вєчинським.

14:28 23.05.2019

ВІДКРИТТЯ КЛУБУ

20 травня 2019 року в стінах Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради звучала музика і сміх, привітання і подяки, всі присутні відчували емоційне піднесення і гордість за нашу громаду. Святкове дійство приурочене відкриттю оновленої актової зали у с.Слобідка-Кульчієвецька пройшло на високому мистецькому рівні. Наші колективи, працівники культури та дітки подарували яскраві та чудові емоції усім присутнім без винятку. З вітальним словом до присутніх звернувся сільський голова Руслан Нестеров, який подякував народному депутату В. Мельниченку за сприяння у відновленні актової зали та наголосив, що пишається людьми які живуть в нашій громаді, де працюють фахові педагоги, де батьки виховують таких талановитих дітей.

10:09 22.05.2019

День пам'яті жертв політичних репресій в Україні

Третьої неділі травня в Україні відзначають День пам'яті жертв політичних репресій, який у 2019 році припадає на 19 число. Українці щороку проводять жалобні заходи по всій країні на честь тих, хто загинув внаслідок насильницького впровадження комуністичної ідеології.

13:33 17.05.2019