У Мукші Китайгородській оновлюють вуличне освітлення

Ночі стануть «білими» у с.Мукша Китайгородська, де здійснюється реконструкція лінії вуличного освітлення. Сучасні енергозберігаючі ліхтарі вже з’явилися частково на центральній вулиці населеного пункту, якою до того ж проходить сполучення районного значення. Для безпеки на дорозі висока оглядовість відіграє першочергову роль.

16:42:26 18.05.2021

В Слобідсько-Кульчієвецькій громаді вшанували героїв Другої світової війни

Вічна слава тим, хто на своїх плечах виніс тягар Другої світової війни. Величезною ціною кувалася Велика Перемога - чи не кожну родину торкнулося чорне крило планетарної борні. В населених пунктах Слобідсько-Кульчієвецької громади вшанували подвиг односельчан, які стали на захист Вітчизни у смертельних боях з ворогом. За участю сільського голови Юрія Волощука, працівників сільської ради та старостатів, депутатів, вихованців освітніх закладів, жителів відбулися мітинги-реквієми і покладання квітів до пам’ятників та меморіальних місць загиблим воїнам.

13:18:25 14.05.2021

Впорядкування кладовищ здійснили в Усті та Тарасівці

Благоустрій в населених пунктах громади продовжується. Мешканці сіл Устя і Тарасівка вийшли на впорядкування тамтешніх кладовищ та прибрали територію від сміття. Догляд за цими святими місцями має бути справою честі для нащадків та повинен стати доброю традицією. До гурту приєдналися працівники КП «Слобідсько-Кульчієвецьке», без яких не обходяться подібні акції. Приємно, що поряд з дорослими потрудилася на ура місцева молодь, яка вже не раз брала участь у весняній толоці. Підростаюче покоління бере з нас приклад, тож не маємо права бути халатними і безвідповідальними.

10:40:03 12.05.2021

Обережно! Пташиний грип

В Україні ускладнилася епізоотична ситуація щодо високопатогенного грипу птиці (ВПГ), який виявлено в Київській, Херсонській, Миколаївській та Тернопільській областях.

10:39:54 12.05.2021

Школи Слобідсько-Кульчієвецької територіальної громади відновлюють очне навчання

«Дистанційка» стоп. Перехід Хмельницької області в «жовту» зону послаблює карантинні обмеження. Тож після вихідних, 11 травня, навчальні заклади громади відчинять двері для своїх учнів. Школярі повернуться до очного навчання з шкільними дзвониками, перервами та живим спілкуванням.

15:40:04 07.05.2021

Без підтримки не залишаться

Дітей з обмеженими можливостями забезпечать індивідуальними засобами догляду. Рішення схвалено на позачерговому засіданні виконавчого комітету.

08:48:14 07.05.2021

Нові прожектори встановлено на одній з вулиць Великої Слобідки

Гарно освітлені вулиці є одним з критеріїв належних умов проживання населення. Вчора реконструкція мережі вуличного освітлення розпочалася у с.Велика Слобідка. Світліше і комфортніше буде на вул.Центральна, де замінено частину ліхтарів на сучасні енергозберігаючі світлодіодні лампи. Порівняно зі старими аналогами інноваційне обладнання забезпечує високу якість світла, чим створює хорошу видимість. Темний час доби не лякатиме місцевих, яким повертатися пізно ввечері додому.

14:51:13 30.04.2021

У с.Слобідка Кульчієвецька за кладовищем доглядають

У с.Слобідка Кульчієвецька кладовище підготували до поминальних днів. Організувалися для прибирання території працівники Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради та охочі жителі. Привести кладовище в належний санітарний стан допомогли робітники КП «Слобідсько-Кульчієвецьке», які технікою згорнули сміття та забрали його на смітник.

17:06:47 28.04.2021

Красу навели у Станіславівці

Відпочинкова зона у с.Станіславівка збирає людей не тільки для дозвілля, а й для проведення святкових дійств та релігійних обрядів. Незабаром мешканці прийдуть сюди для освячення пасхальних кошиків. Приємний сюрприз землякам вирішив зробити житель сусіднього села Врубловець Михайло Маканік та навів красу в парку. Він виготовив та облаштував декоративний тин, побілив дерева, квітники, оновив присутню криничку, за що йому люди щиро вдячні.

09:49:27 27.04.2021

В Баговиці та Боришківцях прибирали кладовища

Лічені дні залишилися до Пасхального свята. Мешканці с.Баговиця не втрачали час і вийшли на прибирання сільського кладовища. До толоки приєдналася значна частина населення. Завдяки такій згуртованості місця поховання оперативно очистилися від сміття та заростів.

16:36:59 26.04.2021