A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слобідсько-Кульчієвецька громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

НОВИНИ

Привітання для начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спотру Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради Сендзюк Олени Сергіївни

Шановна Олено Сергіївно, прийміть найщиріші вітання та сердечні побажання з нагоди Вашого Дня народження! Цього святкового дня бажаю здоров'я, щастя і добробуту Вам і Вашій родині, успіхів і здобутків у всіх справах, наснаги та натхнення у всіх починаннях. Хай поруч з Вами будуть надійні, щирі друзі та близькі люди. Зичу, аби кожен Ваш день був наповнений корисними справами і теплом людських відносин, мрії втілювалися у життя та приносили радість і задоволення. Хай здійснюються усі Ваші плани та задуми!

22:26:46 30.03.2020

Привітання для діловода відділу загальної та організаційної роботи Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради Чечетової Валентини Станіславівни

Шановна Валентино Станіславівно, щиро вітаю Вас з ювілеєм! У цей радісний для Вас і Ваших близьких день від усього серця бажаю Вам здоров'я, невичерпної енергії, миру і благополуччя, щоб удача, щастя, увага друзів і тепло домашнього вогнища завжди були з Вами! Нехай збудуться всі Ваші плани і надії, а в домі завжди будуть добро і радість. Нехай Ваше життя завжди буде наповнене теплотою і любов'ю рідних і близьких! З повагою, сільський голова Руслан НЕСТЕРОВ.

22:35:22 24.03.2020

Заходи з санітарної очистки кущів та дерев на території кладовищ до Великодніх свят

З метою утримання територій населених пунктів Слобідсько-Кульчієвецької об’єднаної територіальної громади у належному стані, в сільській раді розроблено та реалізовуються комплексні заходи, які спрямовані на поліпшення санітарно-гігієнічного стану, озеленення та благоустрою. Це питання та роботи по його реалізації знаходяться на постійному контролі сільського голови. Так, сільський голова Руслан НЕСТЕРОВ доручив комунальним службам сільської ради провести заходи з санітарної очистки кущів та дерев на території кладовищ до Великодніх свят.

22:32:17 24.03.2020

ДОРОЖНЬО-РЕМОНТНІ РОБОТИ В СЛОБІДСЬКО-КУЛЬЧІЄВЕЦЬКИЙ ГРОМАДІ - ТРИВАЮТЬ …

Актуальною проблемою, яка знаходиться на постійному контролі сільського голови Руслана НЕСТЕРОВА є належне експлуатаційне утримання доріг, підвищення безпеки руху в населених пунктах Слобідсько-Кульчієвецької об’єднаної територіальної громади. За його дорученням проводений поточний ремонт дороги вулиці 50 років Перемоги в селі Слобідка Кульчієвецька.

22:29:16 24.03.2020

Безкоштовний підвіз медичних працівників

На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 року №215 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211», в аспекті заборони на регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні, усвідомлюючи суспільну відповідальність перед викликами карантинного періоду, на території Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради, організовано безкоштовний підвіз медичних працівників, які проживають в населених пунктах об’єднаної територіальної громади, до місць їх роботи. Підвіз медперсоналу буде здійснюватися двома шкільними автобусами, які готові до роботи згідно всіх санітарно-гігієнічних норм, продезинфіковані. Сьогодні, 23 березня, за безпосередньою участю сільського голови Руслана НЕСТЕРОВА, старости Устянського старостинського округа Юрія СИДОРУКА, лікара-інфекціоніста, інфекційного відділення Кам’янець-Подільської районної лікарні, районного інфекціоніста Кам’янець-Подільської ЦРЛ, представника в госпітальній раді від Слобідсько-Кульчієвецької ОТГ, члена виконавчого комітету сільської ради Бориса СИРОТИ, відбулися перші рейси у двох напрямках, а саме: - Велика-Слобідка – Устя – Шутнівці – Тарасівка – Панівці – райлікарня; - Боришківці – Оленівка – Слобідка-Кульчієвецька – райлікарня. Наголошуємо, що в умовах карантину, безкоштовним підвозом до міста, забезпечуються виключно медичні працівники.

22:39:09 23.03.2020

Забезпечення жителів якісною питною водою – це основа життєдіяльності…

Сьогодні, 23 березня 2020 року, нагальною проблемою до негайного реагування та вирішення, стала заміна глибинного насосу марки 6-10185 водонапірної башти в селі Устя Слобідсько-Кульчієвецької об’єднаної територіальної громади. Організаційно-ремонтні заходи проводяться під особистим контролем сільського голови Руслана НЕСТЕРОВА. Активну участь в організації і проведенні ремонтних робіт приймає староста Устянського округу Юрій СИДОРУК та свідомі мешканці. Сільський голова висловлює окрему подяку депутату Хмельницької обласної ради Якову ЦУГЛЕВИЧУ, за надану спонсорську допомогу (залучення до ремонтних роботі - автокрану) та багаторічне сприяння у розвитку Слобідсько-Кульчієвецької об'єднаної територіальної громади, активну громадську позицію.

22:37:13 23.03.2020

Привітання для депутата Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради Берчук Оксани Броніславівни

Шановна Оксано Броніславівно, дозвольте щиросердечно привітати Вас з Днем народження! Бажаю Вам міцного здоров’я, успіхів, миру, невгасної енергії та невтомності у Вашій благородній щоденній праці. Щиро зичу сповнення всіх Ваших мрій та побажань, реалізації життєвих планів та сподівань. Хай ніколи не покидають Вас Божа сила, наснага, дружня підтримка, повага, любов та вірність Ваших рідних і близьких. Бажаю Вам і Вашій родині добробуту, щастя та життєвих гараздів.

22:42:57 21.03.2020

«В єдності наша сила…»

Питання благоустрою, ремонту доріг залишаються одними із пріоритетних напрямів в діяльності Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради. Благоустрій — це візитна картка кожного населеного пункту. Саме тому, за дорученням сільського голови Руслана НЕСТЕРОВА, 18 березня, по вулиці Заводський села Мукша Китайгородська, проводяться заходи з благоустрою, ремонту дорожнього покриття, розчищенню узбіч. Сільський голова висловлює особисту подяку громадській організації «Авто Євро Сила» за допомогу в організації заходів з благоустрою на території Слобідсько-Кульчієвецької об’єднаної територіальної громади.

22:45:31 18.03.2020

Роботи тривають...

Користуючись сприятливою весняною погодою, за ініціативою сільського голови Руслана НЕСТЕРОВА, 18 березня, на дорогах Слобідсько-Кульчієвецької об’єднаної територіальної громади, а саме у Врубловецькому напрямку, проводиться комплекс робіт та заходів з покращення благоустрою та розчищенню узбіч. Роботи тривають !!!

22:43:53 18.03.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора