До уваги жителів громади!

Оповіщаємо, що 23, 24, 25 квітня 2019 року з 08:00 до 17:00 на стрільбищі військової частини А1884 будуть проводитись стрільби з особовим складом військової частини А 1884.

13:42 22.04.2019

РОБОЧА НАРАДА

16 квітня під головуванням сільського голови Руслана Нестерова проведено робочу нараду, в якій взяли участь керівники структурних підрозділів та працівники сільської ради. Розглянуто питання щодо дотримання виконавської дисципліни при виконанні функціональних повноважень; звіти працівників про проведену роботу; організація роботи із зверненнями громадян в сільській раді, тощо.

15:12 16.04.2019

ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ

15.04.2019 о 12:30 год в приміщенні Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради проведено громадські слухання з обговорення питання «Врахування громадських інтересів у проектах детального планування території для будівництва і обслуговування об’єктів енергетики, які виробляють електричну енергію з альтернативних джерел енергії за межами населених пунктів с.Баговиця та с.Станіславівка Кам’янець-Подільського району Хмельницької області».

11:04 15.04.2019

Робоча зустріч

11 квітня на базі Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради проведено робочу зустріч з представниками Хмельницького Центру розвитку місцевого самоврядування: радником з децентралізації Любенчук Вікторією та радником з місцевих фінансів Любченко Наталією з працівниками сільської ради.  Провідною темою до розгляду та обговорення стала проблема напрацювання та координації плану спільних дій, щодо визначення пріоритетів розвитку Слобідсько-Кульчієвецької об'єднаної територіальної громади.

11:22 12.04.2019

Привітання для спеціаліста фінансового відділу Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради - Соловйової Людмили Михайлівни

Шановна Людмила Михайлівна, прийміть щирі і найкращі побажання з нагоди Вашого Дня народження!    Бажаю Вам міцного здоров'я, особистого щастя, гарного настрою, родинного затишку, миру, успіхів у роботі, підтримки та розуміння рідних, друзів і колег.     Нехай оптимізм і життєва енергія супроводжують Вас і надалі, дають можливість реалізовувати ідеї і приймати мудрі рішення.     Нехай кожен новий день буде багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи! Хай доля буде прихильною до Вас, а дружні привітання додадуть життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі.

11:20 12.04.2019

Вічна пам’ять

Колектив Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради висловлює щире співчуття близьким, рідним та знайомим депутата багатьох скликань сільської ради - Кравзюка Петра Івановича.

11:33 11.04.2019

Привітання для депутата Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради- Ткачука Сергія Дем’яновича

Шановний Сергію Дем’яновичу, дозвольте сердечно привітати Вас з Днем народження!     Бажаю міцного здоров’я, успіхів, миру, невгасної енергії та невтомності у вашій щоденній праці.      Щиро зичу сповнення всіх ваших мрій та побажань, реалізації життєвих планів та сподівань. Хай ніколи не покидають Вас Божа сила, наснага, дружня підтримка, повага, любов та вірність Ваших рідних і близьких.      Бажаю Вам і Вашій родині добробуту, щастя та життєвих гараздів.    З повагою, сільський голова Руслан Нестеров.

11:30 11.04.2019

Вітаємо директора департаменту охорони здоров'я Хмельницької облдержадміністрації, депутата обласної ради Цуглевича Якова Миколайовича з ювілеєм

Шановний Якове Миколайовичу! З урочистої нагоди Вашого ювілейного дня народження від імені колективу Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради прийміть щирі вітання і побажання міцного здоров'я, людського щастя, молодості душі і серця, яскравого сонця, душевного тепла, успіхів у здійсненні всіх задумів на багато-багато літ. Бажаємо, щоб Ваше життя було світлим і радісним, а дружні привітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі. Нехай людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро. Нехай справи будуть благородними, рішення - мудрими, думки - високими, а почуття - чистими та щирими! Нехай доля Ваша благословиться довгими квітучими роками, стелиться на щастя барвистим рушником, безмежно радує сімейним ладом, благополуччям. Хай зірки завжди віщують Вам щасливу долю, а Бог оберігає і допомагає. З повагою Сільський голова, Руслан Нестеров.

09:26 08.04.2019

Вітаємо з Днем народження головного спеціаліста загального відділу та організаційної роботи Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради Присакар Аліну Василівну

Прийміть наші найтепліші поздоровлення з нагоди Дня народження.  Бажаємо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх справах ! Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці - доброта, у справах-мудрість та виваженість ! Нехай доля буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів. Нехай Вас у всіх починаннях супроводжуватиме вдача, розуміння і підтримка з боку рідних, колег і однодумців, а непроста робота приносить тільки задоволення і творчі перемоги ! Наснаги і довгих щасливих літ. З Днем народження ! З повагою, сільський голова Руслан Нестеров.

09:24 06.04.2019