НОВИНИ

На море: оздоровча кампанія дітей пільгових категорій здійснюється коштом Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради

Сьогодні 22 дітей нашої громади вирушили у яскраві літні пригоди. На них чекають Чорне море, теплий пісок, дружні знайомства та активні розваги. 14 незабутніх днів вони проведуть в позаміському оздоровчому таборі «Кабельник» (Одеська обл.), де зможуть загартуватися, засмагнути та набратися сил на новий навчальний рік.

14:25:23 02.07.2021

У Врублівцях грейдерували дороги

У с.Врублівці відновлюють місцеві шляхи, на що виділено кошти з сільського бюджету. Поточний ремонт завершено на вул.Сонячна. Проїзну частину прогрейдерували та повністю встелили щебенем. Тепер грунтову дорогу, якою в негоду пройти-проїхати був ще той квест, не впізнати.

10:29:39 01.07.2021

Футбольні баталії на стадіоні у Кульчіївцях

Чи то Євро-2020, чи чемпіонат місцевого рівня, футбол однаково захоплює. У ці вихідні свої футбольні пристрасті вирували на стадіоні Кульчієвецького ліцею. Вперше зональні ігри між селами округу організувала староста Кульчіївців, Калиня, Фурманівки, Княжполя, Суржинець Світлана Морочковська.

16:56:26 22.06.2021