Прокуратура інформує

На Кам’янеччині чоловік намагався «викупити» в поліцейського посвідчення водія

Правоохоронці задокументували факт надання 300 доларів США неправомірної вигоди інспектору сектору реагування патрульної поліції відділення №2 Кам’янець-Подільського районного управління поліції. Як повідомив керівник окружної прокуратури Олександр Гончар, таким чином місцевий 28-річний мешканець вирішив підкупити правоохоронців за  сприяння у поверненні посвідчення водія, яке в нього вилучили при складанні протоколу про адміністративне правопорушення, передбачене ст. 130 КУпАП (керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння).

16:50:19 31.03.2021

За втручання Кам’янець-Подільської окружної прокуратури з приватної власності повернуто земельну ділянку прибережної захисної смуги р. Дністер

В межах реалізації представницьких повноважень, Кам’янець –Подільською окружною прокуратурою виявлено порушення при використанні земель водного фонду на території Кам’янець –Подільського району.

16:48:04 31.03.2021

Прокуратура вимагає стягнення до бюджету міста більше 600 тисяч гривень

Кам’янець-Подільська окружна прокуратура, реалізуючи конституційну функцію представництва інтересів держави в суді, проводить роботу щодо збільшення надходжень до бюджету та забезпечення законності під час оренди об’єктів комунальної власності.

16:46:03 31.03.2021