НОВИНИ

Освячення каплиці на честь Нерукотворного Образу Ісуса Христа в селі Мукша Китайгородська!

3 серпня в селі Мукша-Китайгородська по вулиці Інтернаціональній була освячена новозбудована каплиця на честь Нерукотворного Образу Ісуса Христа! Таїнство освячення проводив Феодор, митрополит Кам’янець-Подільський і Городоцький, який очолює Кам'янець-Подільську єпархію УПЦ. Культова споруда була збудована з благословення архіпастиря митрополита Феодора, за сприяння і підтримки сім’ї Коблі та жителів мікрорайону Сонячний села Мукша Китайгородська. В свою чергу віряни висловлюють щиру подяку сільському голові Руслану Нестерову, депутатському корпусу за сприяння у виділенні земельної ділянки під будівництво даної культової споруди, та всім небайдужим громадянам, які сприяли та підтримували зведення каплиці.

16:28:19 03.08.2020

Нарада працівників культури

30 липня 2020 року в приміщенні сільського клубу с. Мукша Китайгородська відбулася виробнича нарада працівників культури, відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради.

13:36:13 31.07.2020

Інформація до уваги жителів громади

З метою покращення якості обслуговування жителів Слобідсько-Кульчієвецької об’єднаної територіальної громади, щодо збирання і зберігання твердих побутових відходів, забезпечення дотримання санітарно-гігієнічних норм сільська рада придбала пластикові сміттєві баки, а саме:

13:39:09 30.07.2020

Ремонт дороги в селі Шутнівці

Чи не найбільшою проблемою сталого економічного розвитку Слобідсько-Кульчієвецької об’єднаної громади є стан наших доріг.

15:59:45 29.07.2020

Забезпечення села Мукша Китайгородська новими сміттєвими баками

На виконання перспективної програми з благоустрою територій Слобідсько-Кульчієвецька об’єднаної територіальної громади до 2021 року, сільська рада закупила екологічні контейнери для зберігання твердих побутових відходів.

15:03:33 29.07.2020

Благоустрій кладовища в селі Тарасівка

Благоустрій територій кладовищ, сакрального для всіх українців місця, є і залишається в пріоритеті діяльності Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради протягом всього весняно-літнього періоду 2020 року.

12:29:27 28.07.2020