Представництво прокуратурою інтересів держави при визнанні майна безхазяйним

Кам`янець-Подільською місцевою прокуратури ефективно використовують представницькі повноваження з метою захисту державних інтересів у сфері використання та охорони комунального майна.

11:26:52 03.03.2021

Покарана за крадіжку

У грудні 2020 року в вечірній час, місцевий житель, будучи раніше неодноразово судимим за корисливі злочини, з метою заволодіння чужим майном та особистого незаконного збагачення, усвідомлюючи протиправний та суспільно небезпечний характер своїх дій, розбивши віконне скло та відчинивши з середини вікно, проник в приміщення житлового будинку потерпілого, звідки таємно викрав електричну плитку, електричну піч, оприскувач, обігрівач та телевізор.

10:04:35 01.03.2021

Прокуратура домоглася реального покарання для чоловіка за домашнє насильство

Кам'янець-Подільська місцева прокуратура підтримала публічне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно місцевого мешканця, який систематично вчиняв психологічне насильство у сім’ї (ст.126 -1 КК України).

09:53:33 01.03.2021

Держпродспоживслужба інформує

Доводимо до відома власників тварин, що відповідно до вимог  Законодавства України, ідентифікації та реєстрації підлягають усі сільськогосподарські тварини, які перебувають, розводяться або утримуються на території України. Переміщення тварин (купівля/продаж, здача на забій) може здійснюватись лише коли тварина ідентифікована, зареєстрована в Реєстрі та на неї видано паспорт.

09:17:56 01.03.2021