Свято села Устя

Осіннім днем – 27 жовтня 2020 року, відзначають храмове свято жителі села Устя - День села.

15:18:29 27.10.2020

25 жовтня 2020 року відзначив свій 90-річний ювілей житель села Тарасівка – Іван Максимович Базюк

Зовсім небагато на нашій землі проживає людей, які зберігають у пам’яті ланцюжок подій цілої епохи та можуть поділитись цими спогадами не тільки зі своїми ровесниками, а й передати їх наступним поколінням. Саме таким є житель села Тарасівка –  Іван Максимович Базюк, який 25 жовтня 2020 року в  відзначив свій 90-річний ювілей.

16:48:32 25.10.2020

Облаштування дитячих ігрових майданчиків в селах нашої громади

У рамках програми облаштування дитячих ігрових майданчиків на 2020 рік Слобідсько-Кульчієвецька сільська рада закупила 6 дитячих мультифункціональних комплексів по 5 ігрових одиниць. Саме зараз, тривають роботи щодо встановлення дитячих ігрових комплексів в селах громади, а саме: Врублівці, Устя, Баговиця, Тарасівка, Велика Слобідка та Слобідка-Кульчієвецька.

14:44:33 23.10.2020

Тривають роботи з благоустрою

На виконання перспективної програми з благоустрою територій Слобідсько-Кульчієвецька об’єднаної територіальної громади до 2021 року, сільська рада закупила екологічні контейнери для зберігання твердих побутових відходів, а саме:

13:29:31 22.10.2020

20 жовтня відзначив свій 90-річний ювілей житель села Мукша Китайгородська Матковський Михайло Миколайович

Теплими словами та подарунками іменинника привітав сільський голова Руслан Нестеров. У вітальному слові він сказав: «Щиро вітаю Вас із славним 90-літнім ювілеєм. Вклоняюся Вашій життєвій мудрості, багатому досвіду, незламності перед воєнними лихоліттями та труднощами післявоєнної відбудови. Сердечно вдячний за багаторічну самовіддану працю. Радію, що, переживши багато бурхливих подій, Ви стали свідком народження незалежної Української держави і сьогодні зустрічаєте свій ювілей у колі рідних та близьких Вам людей. Бажаю міцного здоров’я, щастя, радості й благополуччя».

14:53:04 20.10.2020

Засідання ХХХІІІ позачергової сесії сьомого скликання Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради

20 жовтня відбулось пленарне засідання ХХХІІІ позачергової сесії Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради, останнє в роботі депутатів сьомого скликання. Перед початком роботи сільський голова Руслан Нестеров подякував депутатському корпусу сільської ради за активну співпрацю та плідну роботу у вирішенні питань розбудови Слобідсько-Кульчієвецької об’єднаної територіальної громади.

14:49:14 20.10.2020

Привітання з Днем народження для головного спеціаліста відділу загальної та організаційної роботи Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради Гораш Наталії Миколаївни

Шановна Наталіє Миколаївно! У цей святковий день прийміть щирі привітання та побажання нових звершень на благо нашої громади! Нехай Ваше життя буде сповнене любові, в оточенні будуть вірні Вам люди, у родині панує злагода та благополуччя. Ваш професіоналізм і відповідальність, щирість і тактовність, любов до нашої громади та увага до жителів – взірець для наслідування!

09:56:25 20.10.2020