«16 днів проти насильства»

Проблема профілактики насильства в сім’ї є актуальною для нашої країни  і кожного громадянина, оскільки її суть у порушенні прав людини і прав члена родини в сім’ї.

13:49:16 11.12.2020

День місцевого самоврядування

Шановні депутати, працівники апарату Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради, ветерани місцевого самоврядування, колеги !

09:17:39 07.12.2020

1 сесія VІІІ скликання Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради

1 грудня відбулася перша сесія Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради VIII скликання. Перед відкриттям пленарного засідання виступила голова територіальної виборчої комісії Світлана Морочковська, яка офіційно оголосила результати місцевих виборів 2020 року та представила новообраного голову громади Юрія Волощука і депутатський склад об’єднаної громади.

14:40:43 02.12.2020

Працевлаштування вразливих верств населення - пріоритетне завдання служби зайнятості

Питання соціального захисту та організації сприяння зайнятості вразливих верств населення, надання їм якісних та адресних соціальних послуг залишається важливим напрямком роботи Хмельницької обласної служби зайнятості. З метою якісного підбору вакансій для них та вдосконалення роботи щодо взаємодії з соціальними партнерами у цьому напрямку,   службою зайнятості  Хмельницької області проводиться активна робота.

15:21:59 30.11.2020

День пам’яті жертв голодоморів 2020: дата вшанування загиблих та скорботні заходи

У Слобідсько-Кульчієвецькій сільській раді до Дня пам’яті жертв голодомору, який відзначається щороку у четверту суботу листопада, відбудуться жалобні заходи, а саме: поминальні панахиди, реквієми та традиційні акції «Засвіти свічку».

12:41:50 27.11.2020