1 сесія VІІІ скликання Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради

Дата: 02.12.2020 14:40

1 грудня відбулася перша сесія Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради VIII скликання. Перед відкриттям пленарного засідання виступила голова територіальної виборчої комісії Світлана Морочковська, яка офіційно оголосила результати місцевих виборів 2020 року та представила новообраного голову громади Юрія Волощука і депутатський склад об’єднаної громади.

Після проголошення присяги, новообраний голова зазначив, що дякує за підтримку всім виборцям, які не дивлячись на небезпечну епідеміологічну ситуацію, прийшли на дільниці та віддали свої голоси. Також подякував за належну організацію, підготовку та проведення місцевих виборів усім членам територіальної та дільничних виборчих комісій, що працювали на цих виборах.

За традицією, найстарший депутат новобраної ради VІІІ скликання Володимир Шубарський зачитав текст присяги депутатів Слобідсько-Кульчієвецької об’єднаної територіальної громади.

Після урочистої частини сільський голова Юрій Володимирович Волощук відкрив перше пленарне засідання сесії нового скликання, його можна назвати кадрово-насиченим. Адже окрім обрання секретаря сільської ради, депутати призначили старост старостинських округів, а саме:

• секретарем Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради обрано депутата Ігоря Кармаша (партія "За майбутнє");
  • старостою сс.Мукша-Китайгородська, Баговиця призначено Ольгу Федик;
  • старостою сс.Врублівці, Станіславівка, Яруга став Романа Лиськова;
  • староста сс.Устя, Велика Слобідка, Тарасівка, Шутнівці, Цвіклівці Другі, Мала Слобідка - Олександр Ковальчук;
  • староста сс.Панівці, Цибулівка, Зубрівка - Ігор Остапов.

Також депутати утворили постійні комісії сільської ради:

- з питань регламенту, прав людини, законності, депутатської діяльності та етики, врегулювання конфлікту інтересів;

- з питань освіти, культури, охорони здоров'я, молоді, спорту, соціального захисту населення;

- з питань фінансів, планування бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій;

- земельних відносин, природокористування, планування територій, будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства, комунальної власності, благоустрою та транспорту.