День Збройних сил України

Дата: 06.12.2020 09:50

6 грудня ми відзначаємо одне з найважливіших свят —День Збройних сил України.

На наших військових покладена священна місія – боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя свого народу. Сила і міць Української держави – у єдності армії та народу.

Тож шановні військовослужбовці, прийміть щирі вітання до Вашого професійного свята та побажання міцного здоров’я, надійних тилів і віри в щасливе майбуття та успіхів на ниві служіння українському народу!

Відзначаючи це свято, ми складаємо глибоку шану всім, хто віддав своє життя в ім’я свободи України, мужньо захищаючи рідну землю, та всім хто несе військову службу в зоні АТО, за відданість нашій державі, незламну силу волі та безстрашність тих, хто нині зміцнює обороноздатність країни!

Нехай оптимізм, спокій та гарний настрій завжди крокують поряд. Мирного неба, благополуччя та процвітання нашій державі.

З повагою,

голова Слобідсько-Кульчієвецької об’єднаної територіальної громади