Привітання для депутата Хмельницької обласної ради Гая Ігоря Віталійовича

Дата: 06.12.2020 17:23

Шановний Ігорю Віталійовичу, прийміть щирі привітання з нагоди Вашого ювілейного Дня народження – 45 річчя!

Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, миру, злагоди, добра, родинного благополуччя, щоб сонце завжди яскраво світило у Вашому домі.

Зичу Вам творчої наснаги та успіхів у Вашій діяльності. Нехай у справах, які Ви робите на благо нашої громади, будуть супутниками енергійність, цілеспрямованість, справедливість та бажання допомогти ближньому.

Нехай Вас ніколи не покидають оптимізм, удача, стійкість духу, а професійний досвід буде надійним супутником у повсякденному житті.

Нехай доля завжди буде прихильною до Вас та Вашої родини, а кожен новий день дарує приємні враження, задоволення від роботи та світлу надію на майбутні роки!

З повагою та найкращими побажаннями,

сільський голова Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради

Юрій Волощук.