A A A K K K
для людей із порушенням зору
Слобідсько-Кульчієвецька громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

«16 днів проти насильства»

Дата: 11.12.2020 13:49
Кількість переглядів: 407

Проблема профілактики насильства в сім’ї є актуальною для нашої країни  і кожного громадянина, оскільки її суть у порушенні прав людини і прав члена родини в сім’ї.

    У рамках  проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» відділом соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради розроблено план заходів, які проводилися за участю представників відділу по усій території ОТГ, а саме:

-Проведення практичного заняття з учнівською молоддю щодо гендерної рівності.

-Тренінгове заняття серед педагогічного колективу: (форми насильства) «Розкажи дорослому, якому довіряєш».

-Круглий стіл «Захист дітей від сексуального насильства».

-Круглий стіл на теми:«Насилля в сім’ї як соціальна проблема», «Що таке насильство та куди звернутись увипадку насильства в сім’ї».

-Оформлення виставки у рамках міжнародної акції «Протидія насильству», «Насильству, Ні».

-Акція «Толерантне ставлення до людей, які живуть з проблемою ВІЛ/СНІДу», до 1 грудня «Всесвітній день боротьби зі СНІДом».

-Поширення інформаційних матеріалів «Ми проти насильства».

-До всесвітнього дня дитини, година спілкування : «Великі права маленької дитини».

  До акції долучилися заклади освіти (школи громади, дошкільні навчальні заклади, ліцей, гімназія), які брали участь у запланованих заходах.

  Такі заходи впродовж останніх років стали традиційними і проводяться у період з 25 листопада до 10 грудня по всій Україні. У засіданнях «круглого столу» приймали участь представники сільської ради, інспектори з обслуговування сім’ї, дітей та молоді, які займаються проблемами профілактики та подолання насильства в сім’ї, та запрошені гості.

     Метою даних заходів було скоординувати роботу, щодо покращення профілактичної роботи з попередження та профілактики насильства в сім’ї.  


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора