13 грудня відзначається День пам'яті апостола Андрія Первозванного

Дата: 13.12.2020 10:31

13 грудня відзначається День пам'яті апостола Андрія Первозванного, а свій День ангела відзначають чоловіки на ім’я Андрій.

Свято однаково шанується, як за церковними канонами, так і за народними звичаями. День апостола Андрія є одним із найбільш таємничих і цікавих свят.

Отже, у чудове свято - день Андрія Первозванного, прийміть щирі вітання з Днем Ангела, бажаю всім миру і благополуччя. Нехай Ангел Охоронець ніколи не відступає від Вас, охороняє Ваші будинки від усього лихого і дарує мудрість і терпіння, щирість та чистоту Вашій вірі.

Бажаю Вам миру, міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя і здійснення мрій. Хай кожен наступний день буде зігрітий добром і теплом, повагою та порозумінням рідних і близьких.

З повагою,

голова Слобідсько-Кульчієвецької об’єднаної територіальної громади