Представництво прокуратурою інтересів держави при визнанні майна безхазяйним

Кам`янець-Подільською місцевою прокуратури ефективно використовують представницькі повноваження з метою захисту державних інтересів у сфері використання та охорони комунального майна.

11:26:52 03.03.2021

Покарана за крадіжку

У грудні 2020 року в вечірній час, місцевий житель, будучи раніше неодноразово судимим за корисливі злочини, з метою заволодіння чужим майном та особистого незаконного збагачення, усвідомлюючи протиправний та суспільно небезпечний характер своїх дій, розбивши віконне скло та відчинивши з середини вікно, проник в приміщення житлового будинку потерпілого, звідки таємно викрав електричну плитку, електричну піч, оприскувач, обігрівач та телевізор.

10:04:35 01.03.2021

Прокуратура домоглася реального покарання для чоловіка за домашнє насильство

Кам'янець-Подільська місцева прокуратура підтримала публічне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно місцевого мешканця, який систематично вчиняв психологічне насильство у сім’ї (ст.126 -1 КК України).

09:53:33 01.03.2021