Успішна співпраця -запорука успіху!

Дата: 04.03.2024 09:42

Успішна співпраця – запорука успіху!

Соціально відповідальний бізнес – це тренд сучасності ,адже щодня перед суспільством постають нові виклики, які можливо вирішити лише у взаємодії та тісній співпраці.

ТОВ "ЕНСЕЛКО АГРО" завжди вирізнялась активною соціальною  позицією, що полягає в гармонійному співіснуванні, взаємодії та постійному діалозі із суспільством, участі у вирішені соціальних проблем.

Завдяки успішній співпраці Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради та ТОВ "ЕНСЕЛКО АГРО" в життя втілилися такі проєкти:

- відновлення водопостачання у Баговицькому ліцеї на суму

113 400 грн.

- придбання вікон та дверей  для Баговицького ліцею

на суму 169 990 грн;

- ремонт укриття у Баговицькому ліцеї на суму 100 000 грн.

- заміна та встановлення вуличного освітлення в селах Баговиця,Тарасівка,Устя,Шутнівці,Княжпіль та Панівці. (придбано вуличні світильники  на суму 190 000грн )

-  придбано обладнання для роботи водогону у с.Тарасівка на суму 52 906 грн та с.Велика Слобідка на суму 75 000 грн.

Загалом сума благодійної допомоги на розвиток благоустрою за 2021-2023 роки складає 701 300 грн.

Слобідсько-Кульчієвецька сільська рада  дякує за успішну співпрацю!