Забезпечення діяльності амбулаторії сімейної медицини в селі Шутнівці

З метою оформлення юридичних документів щодо передачі новозбудованої амбулаторії сімейної медицини в селі Шутнівці на баланс Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради, 23 липня перший заступник голови Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації Ніна Фабіянська, директор комунального некомерційного підприємства Кам’янець-Подільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Станіслав Ростецький, сільський голова Руслан Нестеров та завідувач житлово-комунального господарства та з питань надзвичайних ситуацій сільської ради Ярослав Словінський провели огляд медичного закладу на рівень готовності об’єкту, створених умов для роботи медичних працівників та належний матеріально-технічний стан.

10:42:42 24.07.2020