Слобідсько-Кульчієвецька громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

Розпочалась операція «Урожай – 2020»

Дата: 17.07.2020 11:45
Кількість переглядів: 325

«ПОГОДЖЕНО»

 

_______________О. ДВОРСЬКА

 

«17» липня 2020 року

 

Розпочалась операція «Урожай – 2020»

На Кам’янеччині стартувала операція «Урожай-2020», яка спрямована на детінізацію агросектору, земельних і трудових відносин та передбачає низку пріоритетних завдань для місцевих податківців в період збору врожаю сільськогосподарських культур.

Окрім організації контролю за реальним станом виплати зарплати працівникам, зайнятим в аграрному виробництві на всіх етапах, фахівці ДПС виявлятимуть нелегальних найманих працівників, залучатимуть до декларування осіб, які надають в період жнив послуги комбайнування власною технікою та обробляють з метою отримання комерційного зиску земельні ділянки понад 2 гектари.

«Аграрний сектор вимагає великої кількості найманих осіб, які досить часто працюють на сільськогосподарських товаровиробників без оформлення належним чином трудових відносин. А це означає не лише бюджетні втрати, а й недотримання соціальних гарантій громадян. Просимо керівників підприємств та фермерських господарств не ігнорувати законне право кожного працівника на офіційну зарплату. Адже лише легальне робоче місце дає право на отримання соціальних виплат у випадку втрати працездатності та гідне пенсійне забезпечення в майбутньому», - наголосила заступник начальника Кам’янець-Подільського управління ГУ ДПС у Хмельницькій області Ольга Дворська.

«Наполегливо рекомендуємо сільськогосподарським товаровиробникам, громадянам, які власними силами обробляють земельні ділянки, або які мають у власному користуванні техніку та надають послуги іншим особам у вигляді обробки землі за певну плату, не нехтувати нормами законодавства, та задекларувати свої доходи. Адже, детінізація агросектора це шлях до економічного процвітання українських сіл в майбутньому та росту добробуту громадян», - підсумувала Ольга Дворська.

 

Сектор забезпечення роботи

Кам’янець-Подільського управління

ГУ ДПС у Хмельницькій області

Фото без опису

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора