День знань

Осінь – щедра пора не тільки на дари  землі, а й на освітянські свята. Вона дає початок новим паросткам – дітям, думкам і проєктам.

16:45:45 01.09.2020

Привітання

Шановні жителі та гості Слобідсько-Кульчієвецької об’єднаної територіальної громади !

11:46:34 01.09.2020

Оновлення дитячих майданчиків на території громади

На виконання розпорядження сільського голови Руслана Нестерова комунальними службами сільської ради із залученням представників депутатського корпусу проведено роботи з огляду дитячих ігрових та спортивних майданчиків на території населених пунктів громади. На даний час складено перспективний план робіт з благоустрою на 2020 рік, щодо виконання робіт з покраски, ремонту та дооблаштування дитячих майданчиків.

15:54:20 31.08.2020

День пам’яті захисників України

29 серпня відзначається День пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

11:30:16 29.08.2020

Педагогічна кав’ярня

Сьогодні, 28 серпня, за дорученням сільського голови Руслана Нестерова, під головуванням заступника з гуманітарних питань Павла Довгопола та начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Олени Сендзюк проведено освітянський захід "Педагогічна кав’ярня". На таких зібранях завжди можна знайти для себе щось неординарне, поринути у теплу атмосферу дружнього спілкування.

15:33:31 28.08.2020

Шановні жителі та гості громади, від усієї душі вітаю всіх з 560- річчям від дня заснування села Велика Слобідка - Днем села та великим релігійним святом Успіння Пресвятої Богородиці!

Хочу побажати, щоб з кожним днем життя нашої громади ставало кращим, щоб розвивалися всі сфери життєдіяльності. Нехай наше мальовниче село Велика Слобідка завжди процвітає, росте і розвивається. Бажаю всім миру над головою, світлих надій та планів, взаємоповаги і благополуччя. Нехай у кожного буде своя прекрасна історія, яка сталася на вулицях улюбленого села.

11:30:04 28.08.2020