Сьогодні свій День народження зустрічає начальник відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради Антонецька Тетяна Василівна!

Дата: 31.08.2020 11:25

Шановна Тетяно Василівно !

Прийміть найщиріші вітання з Днем народження! Від усього серця бажаю Вам міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі! Нехай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив!

Нехай у всіх починаннях супроводжує вдача, розуміння і підтримка з боку рідних, колег і однодумців, а непроста робота приносить тільки задоволення і творчі перемоги. Щастя Вам, радості, добра і благополуччя!

З повагою та найкращими побажаннями,

сільський голова Руслан НЕСТЕРОВ.