Акція з благоустрою в селі Оленівка

При огляді повітряних ліній електропередач, які знаходяться на території села Оленівка Слобідсько-Кульчієвецької об’єднаної територіальної громади, були виявлені порушення, які заважають нормальній роботі електричної мережі.

14:48:12 07.09.2020

Робоча поїздка в село Врублівці

1 вересня 2020 року у всіх освітніх закладах Слобідсько-Кульчієвецької об’єднаної територіальної громади розпочався новий навчальний рік. Вперше освітньо-виховна компанія стартувала в умовах поширення пандемії COVID-19.

13:11:57 07.09.2020

Благоустрій кладовища в селі Тарасівка

В зв’язку із браком місця на кладовищі села Тарасівка, Слобідсько-Кульчієвецької сільською радою було прийнято рішення про необхідність вирішення цієї проблеми за рахунок розширення території місцевого цвинтаря. Саме тому, розпочато роботи з розчищення території від чагарників та багаторічних насаджень.

14:37:35 04.09.2020

Облаштування спортивного майданчика в селі Тарасівка

В порядку реагування на звернення жителів села Тарасівка, при підтримці   ПП «Тарасівські ковбаси», силами ініціативної молоді та за сприяння сільського голови Руслана Нестерова розпочато облаштування спортивного майданчику в селі Тарасівка.

14:35:29 04.09.2020

Робоча поїздка в села Велика Слобідка і Тарасівка

1 вересня, вперше в умовах поширення пандемії COVID-19 в освітніх закладах Слобідсько-Кульчієвецької об’єднаної територіальної громади стартував новий навчальний рік. Заклади освіти вчасно та якісно до нього підготувались. Особлива увага приділена дотриманню всіх карантинних заходів. 3 вересня в рамках робочої поїздки сільський голова Руслан Нестеров відвідав заклади дошкільної освіти Устянського старостинського округу, а саме: «Золотий ключик» села Тарасівка і «Сонечко» села Велика Слобідка.

15:09:13 03.09.2020