Акція з благоустрою в селі Оленівка

Дата: 07.09.2020 14:48

При огляді повітряних ліній електропередач, які знаходяться на території села Оленівка Слобідсько-Кульчієвецької об’єднаної територіальної громади, були виявлені порушення, які заважають нормальній роботі електричної мережі.

Для уникнення аварійних ситуацій, падіння дерев на лінії та обриви дротів електромереж, особливо в часи непогоди, за дорученням сільського голови Руслана Нестерова, депутат сільської ради Євгенія Пахолюк спільно з жителями села Оленівка провели технічну розчистку дерев, а саме: обрізку гілок, що знаходились в охоронній зоні ліній електропередач.

Сільський голова висловлює особисту подяку депутату сільської ради Євгенії Пахолюк та свідомим жителям, які підтримали ініціативу та активно працювали на акції з благоустрою.