День знань

Дата: 01.09.2020 16:45
Кількість переглядів: 10

Осінь – щедра пора не тільки на дари  землі, а й на освітянські свята. Вона дає початок новим паросткам – дітям, думкам і проєктам.

Школа у вересневому подиху осені ніби відродилася, щоб зустріти школярів повних сил і енергії.  Відчуття, які виникають першого вересня, не можливо порівняти  ні з якими іншими.

Перший дзвоник цього річ особливий і не є таким безтурботним, як до пандемії. Не було традиційних лінійок, але святкування провели в межах кожного класу.

За дорученням голови Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради у кожному закладі освіти були представники громади.

Руслан Олегович привітав вчителів та учнів Баговицького ліцею з початком навчального року. Особливе вітання було  для першокласників - любити рідну мову і землю, поважати працю і знання.

Заступник сільського голови  Павло Довгопол бажав Врубловецьким гімназистам гарного початку навчального року, гідних успіхів у навчанні , а вчителям -  креативності  та виваженості.

До Великослобідської гімназії завітала Олена Сергіївна, начальниця відділу освіти,яка у своєму вітанні дякувала за роботу, особливо в умовах карантину, усім учасникам освітнього процесу і зичила, щоб навчальний рік відкрив перед здобувачами освіти нові горизонти пізнання себе і світу, став початком наполегливої праці.

Всі першокласники навчальних закладів громади отримали подарунки від сільського голови.