Дата: 01.09.2020 11:46

Шановні жителі та гості Слобідсько-Кульчієвецької об’єднаної територіальної громади !

Щиро вітаю Вас з початком нового навчального року, Днем знань – всенародним святом мудрості, добра, натхнення та нових відкриттів.

Перше вересня єднає нас усіх, бо кожен колись у цей день переступив поріг рідної школи, відкрив першу книжку, написав перше слово. Роки навчання – найкращі в нашому житті. Саме в цей час ми знаходимо вірних друзів, відкриваємо у собі здібності, визначаємо орієнтири на все життя.

Хочу особливо подякувати педагогам, які щоденно віддають нашим дітям свою увагу, турботу, знання, навчають любити і поважати рідну землю.

Від усього серця вітаю з Днем знань усіх першачків і випускників, школярів і студентів, батьків і вчителів!

Зі святом усіх !

З повагою,