Забезпечення діяльності амбулаторії сімейної медицини в селі Шутнівці

Дата: 24.07.2020 10:42

З метою оформлення юридичних документів щодо передачі новозбудованої амбулаторії сімейної медицини в селі Шутнівці на баланс Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради, 23 липня перший заступник голови Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації Ніна Фабіянська, директор комунального некомерційного підприємства Кам’янець-Подільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Станіслав Ростецький, сільський голова Руслан Нестеров та завідувач житлово-комунального господарства та з питань надзвичайних ситуацій сільської ради Ярослав Словінський провели огляд медичного закладу на рівень готовності об’єкту, створених умов для роботи медичних працівників та належний матеріально-технічний стан.

За підсумками інспектування накреслено основні шляхи організації подальшої роботи медичного закладу. Задля надання якісних медичних послуг жителям сіл Слобідсько-Кульчієвецької об’єднаної територіальної громади.

Слобідсько-Кульчієвецька сільська рада піклується про здоров’я жителів нашої громади, а робота даного медичного закладу має вагоме значення, адже відтепер медичні послуги стануть доступнішими та якіснішими. А це, – одне із пріоритетних завдань, яке громада виконує для забезпечення медичного захисту своїх жителів, особливо у такий важкий час поширення пандемії.