День місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2020 09:17

Шановні депутати, працівники апарату Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради, ветерани місцевого самоврядування, колеги !

Щиро вітаю Вас із Днем місцевого самоврядування!

Становлення нашої країни, як незалежної держави у великій мірі пов’язано з розвитком місцевої ініціативи, зростанням ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю рідного краю. То ж нехай День місцевого самоврядування об'єднає нас у спільному прагненні зробити наші села, як і всю Україну щасливими і багатими!

Переконаний, що лише наша спільна наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадянська позиція є гідним внеском у розбудову нашої об'єднаної територіальної громади! Бажаю мужності і нових здобутків у Вашій нелегкій і відповідальній роботі, міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх Ваших життєвих планів і сподівань! Нехай розуміння і підтримка людей завжди надають Вам впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів, навіть у найскладніших ситуаціях.

З повагою,

голова Слобідсько-Кульчієвецької об’єднаної територіальної громади