A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слобідсько-Кульчієвецька громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

НОВИНИ

Привітання для депутата Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради - Мельничука Віктора Миколайовича

Шановний Вікторе Миколайовичу, дозвольте щиросердечно привітати Вас з Днем народження. Бажаю Вам міцного здоров’я, успіхів, миру, невгасної енергії та невтомності у Вашій щоденній праці. Щиро зичу сповнення всіх Ваших мрій та побажань, реалізації життєвих планів та сподівань. Хай ніколи не покидають Вас Божа сила, наснага, дружня підтримка, повага, любов та вірність Ваших рідних і близьких. Бажаю Вам і Вашій родині добробуту, щастя та життєвих гараздів.

12:21 02.11.2019

"Здоров’я людей – здоров’я нації"...

Одним із найважливіших показників розбудови сучасної, потужної громади, відображенням її соціально-економічного розвитку, показником формування демографічного потенціалу - є рівень медичного забезпечення жителів і як наслідок їх здоров’я. Стан медичного супроводну мешканців, є і залишається одним із найважливіших пріоритетів розвитку інфраструктури Слобідсько-Кульчієвецької об’єднаної територіальної громади. Необхідно наголосити, що медичне обслуговування жителів громади потребує якісного покращення. В особливо складному становищі через критичний дефіцит медичних кадрів залишаються декілька сіл Слобідсько-Кульчієвецької об’єднаної громади. Про що свідчить ситуація «гострого кадрового голоду», на фельдшерсько-акушерському пункті села Врублівці. Кричущим фактом є те, що в населеному пункті де нараховується понад 700 жителів посада фельдшера залишається вакантною більше року. Неодноразові звернення до директора підприємства «Кам’янець-Подільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» пана Ростецького С.Ф. залишаються без відповіді. Трагічним випадком, який демонструє халатність та злочинну бездіяльність посадових осіб ПМСД є ситуація щодо випадку смерті жителя села Великої Слобідки. Гостро стоїть проблема забезпечення хворих групи підвищеного ризику захворювання, які захищені державою (онкохворих, хворих на туберкульоз та Віл/снід) медикаментами першої необхідності, знеболюючими. На жаль, керівник такого рангу, схоже, не усвідомлює, що головною причиною такого стану справ та неукомплектованістю медичним персоналом є його особиста бездіяльність та незацікавленість у ефективній співпраці на благо жителів громади та району в цілому. Наразі, вирішення проблем в галузі охорони здоров’я, жителі громади вимагають негайного втручання з боку керівництва сільської ради та депутатського корпусу. Сесія, як колегіальний орган управління Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради неодноразово делегувала кошти в загальній кількості 228 тис. 876 гривень. Сільський голова Руслан Нестеров висловлює глибоке занепокоєння позицією керівників Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації, районної ради і Кам’янець-Подільського районного центру первинної медико-санітарної допомоги. Внаслідок неодноразових звернень та скарг громадян щодо рівня медичного забезпечення у депутатів формується думка про необхідність звернення до сесії Кам’янець-Подільської районної ради з питанням «Про незадовільну роботу директора підприємства «Кам’янець-Подільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Ростецького С.Ф.». Моніторинг ситуації та напрацювання шляхів вирішення триває. Сподіваємось на підтримку та позитивне вирішення з боку всіх зацікавлених сторін.

12:06 31.10.2019

РОБОЧИЙ ВІЗИТ

28 жовтня 2019 року сільський голова Руслан Нестеров відвідав ліцей та фельдшерсько-акушерський пункт села Баговиця Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради. Метою робочого візиту було вивчення та аналіз стану проведення ремонтних робіт, які знаходяться на стадії завершення. В спілкуванні з директором Миколою Арсенюком та завідуючою Лідією Шкурак окреслено коло найближчих завдань щодо приведення рівня розвитку інфраструктури соціальної сфери до сучасних вимог.

11:57 30.10.2019

Село моє – моя доля

Село моє, для мене ти єдине, Як мати рідна, як саме життя. Як хліб землі, як пісня лебедина, Не стань тебе – впаду у небуття.

11:45 30.10.2019

Методичний семінар

25 жовтня 2019 року у стінах Врубловецької гімназії було вельми людно. Навчальний заклад привітно зустрічав освітян, що прибули взяти участь у методичному семінарі на тему «Формування та розвиток ключових компетентностей здобувача освіти ХХІ століття». Цього разу ними стали вчителі початкових класів та іноземної мови закладів загальної середньої освіти Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради. Такі зустрічі з обміну досвідом між педагогічними працівниками вже стали доброю традицією на теренах громади. Учасників семінару першими зустріли діти. Свої вітання вчителям вони передали у піснях та віршах українською та іноземними мовами. Перед педагогами у рамках «Круглого столу» з вітальним словом виступила начальниця відділу ОКТМС Олена Сендзюк. Завідувачка методичним центром відділу освіти Ніна Гурська підкреслила новизну проведення заходу шляхом поєднання навчання в початковій школі з іноземними мовами та ознайомила присутніх із структурно-часовою моделлю семінару. Після «Круглого столу» учасники семінару мали змогу колективно відвідати урок англійської мови у 6 класі на тему «Спорт у нашому житті», який підготувала вчителька іноземної мови Світлана Томашевська. Вчителі початкових класів побували у 3-4 класах, які навчаються в класі-комплекті, на уроці зв?язного мовлення на тему «Калина – символ України», який провела вчителька початкових класів Наталія Никуляк. Свій урок німецької мови у 5 класі на тему «Моя сім?я» презентувала колегам вчителька іноземної мови Галина Шевчук. На усіх уроках ефективними та доцільними засобами, методами та прийомами вирішувались завдання семінару, а саме компетентнісного підходу до навчання здобувачів освіти . Чудовий настрій та емоційна атмосфера панували під час перегляду українознавчого театралізованого дійства «Україна-це я,Україна – це ти, Україна – це ми!», підготовленого вчителями Світланою Томашевською та Інною Бажан з вихованцями закладу. На міні-тренінгу «Вчитель –вічний учень» вчителі громади відпрацьовували навички підвищення педагогічної компетентності та свого професійного рівня. А допомагали їм у цьому вчитель початкових класів Оксана Коваль та вчителька англійської мови Світлана Томашевська. Закінчився семінар рефлексією та підведенням підсумків роботи.

11:40 29.10.2019

День визволення України від німецько – фашистських загарбників

Щорічно 28 жовтня відзначається День визволення України від німецько – фашистських загарбників. В цьому році ми святкуємо 75 річницю. Це свято встановлено в Україні згідно з Указом Президента від 20 жовтня 2009 року № 836/2009 «з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу у Другій світовій війні». В цей день традиційно вшановують пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України, та населення, яке постраждало від дій фашистських окупантів. В ході Великої Вітчизняної війни 1941–1945 років саме на території України відбулися ключові битви за визволення Європи від фашизму. Воєнні дії під час Другої світової війни відбувалися на території України протягом 40 місяців – із 22 червня 1941 року до кінця жовтня 1944 року. У 1941–1944 роках на українській землі були зосереджені головні сили вермахту – від 57,1 до 76,7% загальної кількості дивізій. 607 з них було розгромлено саме на території України. У ході визволення України силами чотирьох Українських фронтів, які налічували понад 2,3 млн. воїнів, протягом січня 1943 року – жовтня 1944 року було проведено серію блискучих наступальних операцій. Найважливішими з них були: Воронезько-Харківська (13 січня – 3 березня 1943 року), Донбаська (13 серпня – 22 вересня 1943 року), Чернігівсько-Полтавська (26 серпня – 30 вересня 1943 року), Корсунь-Шевченківська (24 грудня 1943 р. – 17 лютого 1944 року) та Львівсько-Сандомирська (13 липня – 29 серпня 1944 року). Завершила визволення України Карпатська операція, що розпочалася 9 вересня 1944 року. 27 жовтня 1944 року було звільнено Ужгород, 28 жовтня радянські війська вийшли на сучасний кордон нашої Держави. За підрахунками істориків, у ході воєнних дій на території України загинуло близько трьох мільйонів радянських воїнів, понад два мільйони українців було вивезено для примусової праці до Німеччини під час окупації. На території республіки цілком чи частково було зруйновано понад 700 міст і 28 тисяч сіл, близько 10 мільйонів людей залишились без даху над головою, знищено понад 16 тисяч промислових підприємств. В ході Великої Вітчизняної війни бойовими нагородами було відзначено близько 2,5 млн. воїнів-українців, серед яких було чимало розвідників. Ми пам’ятаємо усіх героїв, чия боротьба, самовіддана праця і героїзм сприяли звільненню України від нацистів. У серці кожного з нас жива пам'ять про неоціненний внесок українців у спільну перемогу в цій жахливій війні. Тим, хто загинув і тим, хто вижив у пеклі 40-х ми зобов’язані всім, що маємо сьогодні. З повагою, сільський голова Руслан Нестеров.

11:50 28.10.2019

Пленарне засідання

23 жовтня відбулось пленарне засідання XXVI позачергової сесії Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради сьомого скликання. В роботі сесії взяли участь сільський голова Руслан Нестеров, заступник з гуманітарних питань Павло Довгопол, заступник з питань фінансово-економічної діяльності Ігор Ліщук, секретар сільської ради та виконавчого комітету Андрій Войцеховський, депутати, начальники структурних підрозділів сільської ради. На порядку денному сесії розглянуто 5 нагальних питань, які стосувались звіту про виконання та внесення змін до сільського бюджету на 2019 рік, діяльності комунальних установ сільської ради та земельних питань.

11:46 23.10.2019

Привітання для завідувачки Устянського ЗДО Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради Митко Віри Іванівни

Шановна Віро Іванівно, прийміть щирі та сердечні привітання з нагоди Вашого Дня народження! Бажаю й надалі залишатися такою енергійною і невтомною, завзятою, щирою і турботливою, щедрою на добро. Нехай Бог щедро дарує Вам щастя, міцне здоров’я, світлу радість та родинні гаразди. Щоб Ваші мрії завжди збувалися, ніхто не перешкоджав досягненню поставленої мети, а Ваші друзі приносили лише добрі та радісні новини. Нехай кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує лише приємні події – успіхи в роботі, душевний комфорт, шану та авторитет. З повагою, сільський голова Руслан Нестеров.

11:43 22.10.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора