День батька

21 червня в Україні відзначають День батька— це міжнародне свято, яке відзначають одночасно по всьому світу, традиційно — в третю неділю червня. Першою країною, в якій татки отримали своє свято, стали США. В останні роки ця традиція зробилася набагато популярнішою, прийшла вона і в Україну.

09:04:17 23.06.2020

Подяка

Шановий Руслане Олеговичу, звертаюсь до Вас, як жителька села Мукша Китайгородська, і хочу подякувати Вам, від себе особисто і від всієї моєї родини Трішнівських (адреса: с.Мукша Китайгородська, вул. Гастелло, 68), як сільському голові Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради, за привітання моєї мами, Ядвіги Трішнівської - з 90 – річним ювілеєм. Гарно, що Ви пам’ятаєте про кожного жителя, адже і я з чоловіком, щоразу чекаємо на Вашу вітальну листівку. Дякуємо Вам, за чуйне, уважне ставлення до людей.

09:03:55 23.06.2020

День медика

21 червня в Україні відзначається державне свято День медика — це подяка лікарям, медичним сестрам, акушерам, санітарам, лаборантам та фельдшерам за щоденну роботу та визнання важливості медичного фаху на державному рівні.

08:58:00 23.06.2020

Шановні жителі Слобідсько-Кульчієвецької об’єднаної територіальної громади.

11:18:57 18.06.2020

Ремонт Мукша Китайгородсько ліцею

17 травня сільський голова Руслан Нестеров, разом з начальником відділу Оленою Сендзюк та директором Мукша Китайгородського ліцею Любов’ю Ковальчук окреслили коло першочергових завдань, щодо ремонту в приміщеннях ліцею. Заплановано заміну підлоги у класних кімнатах та ремонт електромережі.

11:16:53 18.06.2020