В Слобідсько-Кульчієвецькій громаді вшанували героїв Другої світової війни

Дата: 14.05.2021 13:18

Вічна слава тим, хто на своїх плечах виніс тягар Другої світової війни. Величезною ціною кувалася Велика Перемога - чи не кожну родину торкнулося чорне крило планетарної борні. В населених пунктах Слобідсько-Кульчієвецької громади вшанували подвиг односельчан, які стали на захист Вітчизни у смертельних боях з ворогом. За участю сільського голови Юрія Волощука, працівників сільської ради та старостатів, депутатів, вихованців освітніх закладів, жителів відбулися мітинги-реквієми і покладання квітів до пам’ятників та меморіальних місць загиблим воїнам.

Історія нас вчить, маємо пам’ятати її дороговказ про недопущення подібних трагедій та збереження миру на землі. Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуКам'янкаКам'янкаФото без описуКам'янка

Фото без описуФото без описуКульчіївці

Фото без описуКульчіївці

Оленівка