A A A K K K
для людей із порушенням зору
Слобідсько-Кульчієвецька громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

Робоча поїздка голови обласної ради Віолети Лабазюк до Слобідсько-Кульчієвецької громади

Дата: 28.05.2021 18:02
Кількість переглядів: 299

Слобідсько-Кульчієвецьку територіальну громаду з робочим візитом відвідала голова обласної ради Віолета Лабазюк. До делегації увійшли також обласні депутати Ігор Гай, Яків Цуглевич та Тетяна Зеленко.

Під час знайомства з депутатським корпусом, активом сільської ради, старостами сіл, керівниками бюджетних закладів окреслено коло питань, з якими зіштовхнулася громада після об’єднання, та визначено пріоритені напрямки її розвитку. Незадовільний стан доріг, застаріла система водопостачання та вуличного освітлення, стихійні сміттєзвалища, необхідність поліпшення матеріально-технічної бази закладів освіти, медицини та культури тощо – проблеми з минулого ідентичні для сіл й складають основну потребу у фінансовому ресурсі.

Конкретні напрацювання їх вирішення мають у сільській раді. Зокрема, обласне керівництво відмітило належний рівень поводження з ТПВ в громаді, що є прикладом для інших. За словами Віолети Лабазюк, в цілому в західному регіоні ситуація із вивозом сміття не найкраща і це становить загрозу екологічної катастрофи.

Як пояснив голова сільської ради Юрій Волощук, найперше, взялися за повне перезавантаження комунальної сфери. Розпочато організацію КП «Слобідсько-Кульчієвецьке» централізованого вивозу побутових відходів від населення тих сіл, де його не було в попередні роки. Є певні результати із відновлення вуличного освітлення і у тісній взаємодії з аграріями ці роботи набиратимуть обертів. Розроблено низку проектно-кошторисних документацій, націлених на покращення системи водопостачання, освітньої, спортивної інфраструктури в громаді.

- Ви маєте стратегічне бачення розвитку громади, що вирізняє вас поміж інших. Обласна рада завжди на діалозі і готова взаємодіяти для розв’язанням важливих для громад питань, - на завершення наголосила Віолета Лабазюк.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора