У Мукші Китайгородській оновлюють вуличне освітлення

Дата: 18.05.2021 16:42

Ночі стануть «білими» у с.Мукша Китайгородська, де здійснюється реконструкція лінії вуличного освітлення. Сучасні енергозберігаючі ліхтарі вже з’явилися частково на центральній вулиці населеного пункту, якою до того ж проходить сполучення районного значення. Для безпеки на дорозі висока оглядовість відіграє першочергову роль.

За словами сільського голови Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради Юрія Волощука, в громаді взято курс на осучаснення світлової мережі. Ніхто старі лампочки не мінятиме, поступово села отримають новітні лампи LED, що на сьогоднішній день вважаються номером один у вирішенні питання вуличного освітлення. В свій час їх встановлено в Кам’янці, нещодавно відповідні роботи розпочато у Великій Слобідці, Кульчіївцях, аби надворі вночі було світло як вдень.