3 жовтня - День працівників освіти

Дата: 01.10.2021 14:13

Немає мудріших, ніж народ, учителів.

У нього кожне слово – це перлина,

Це праця, це натхнення, це людина…

З великою повагою й любов'ю говоримо про наших вчителів,

про тих, кому довірено найдорожчий скарб – дитину!

Вчительська професія складна і багатогранна. Кожному вчителю знайомі сльози радості від душевного спілкування з учнями та їх батьками, від їхньої вдячності. Але й знайомий біль розчарувань від недовіри, нерозуміння, байдужості.

Яке треба мати щире серце, оптимізм, відчуття відповідальності за майбутнє нашого краю, всієї  держави, велику любов до дітей, щоб, долаючи негаразди, йти до школи з теплою усмішкою, з вірою у своїх учнів, колег.

Щодня кожен з вас несе щось нове, те, чому вчаться, що наслідують. Вам вірять,  вас люблять і шанують. Ви здійснюєте зв'язок часів, продовжуючись у своїх учнях.

Шановні працівники освіти!

Прийміть найщиріші вітання у ваше професійне свято!

Нехай цей рік принесе вам багато світлих і щасливих днів, стане роком звершень і добрих справ.

Нехай життя обдаровує вас гарним настроєм, буде щедре на добро, радість та любов.

Бажаю вам невичерпної творчої енергії, успіхів у всіх починаннях, високих професійних досягнень.

З повагою

сільський голова                                                              Юрій ВОЛОЩУКФото без опису