Внесли зміни до сільського бюджету. Прийняли програми

Дата: 06.03.2018 09:16

5 березня відбулося засідання 4 сесії VII скликання. Роботу сесії було розпочато з організаційних питань, що стосуються житлово-комунального господарства. Зокрема, обліку криниць загального користування, підготовки проведення благоустрою території. Також голова сільської ради Руслан Нестеров наголосив на необхідності депутатів надати звернення, в яких би було чітко прописано, що перщочергово потрібно зробити на округах. Наразі сесією сільської ради приймається низка програм, в яких можна закласти необхідні кошти для проведення тих чи інших робіт. Серед таких програм є Програма зовнішнього освітленння населених пунктів Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради об’єднаної територіальної громади, адже більшість звернень стосується саме заміни та встановлення ліхтарів, ремонт ліній електромереж, тощо.

Приймаючи  рішення сесії, одноголосно було підтримано змінім до сільського бюджету, передача земельних ділянок державної власності в комунальну.  Понад 60 земельних питань були одноголосно прийняті депутатами.