Виробнича нарада з керівниками закладів культури сільської ради

Дата: 03.04.2018 11:17

Фото без опису3 квітня начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Олена Седзюк провела виробничу нараду з керівниками закладів культури Слобідьско-Кульчієвецької сільської ради об’єднаної територіальної громади.  Метою проведення наради було обговорення плану проведення спільних культурно-просвітницьких заходів. На разі 19 квітня на базі Слобідсько-Кульчієвецької бібліотеки планується проведення  літературного фестивалю «Зернислово», куди будуть запрошені письменники та поети Кам’янеччини. Мета проведення цього заходу - привернути увагу до рідної мови та розширити коло читацької аудиторії. Також під час наради Олена Сергіївна обговорила робочі питання стосовно наповнення книжкового фонду та розширення вікової категорії читачів.