Працівники центру розмінування ділилися досвідом

Дата: 05.04.2018 10:02

Міни – це страшна і підступна зброя, яка вкрала і скалічила безліч людських життів. Натрапити на небезпечну «іграшку» можна практично скрізь: у лісі, у старому окопі, на свіжозораному полі, на власному городі й навіть на вулицях міст та сіл.

4 квітня офіційно проголошено Міжнародним днем просвіти з питань мінної небезпеки і допомоги в діяльності, пов’язаної з розмінуванням.

Саме тому учні Баговицької ЗОШ І-ІІІ ступенів завітали до Кам’янець-Подільського Центру розмінування.

Працівник центру майор Микола Маковський ознайомив учнів з історією саперно-інженерних військ, розповів про сучасні засоби знешкодження мін, про заходи боротьби з тероризмом в Україні та світі. Військові звернули особливу увагу на правила поводження з вибухонебезпечними предметами, а також застерегли не чіпати предметів в яких може бути прихована вибухівка.

Учні відвідали навчальні класи, кімнату-музей, ознайомилися з різними видами спорядження, розтяжок та мін.

Олександр Топольський - інструктор відділення підготовки кінологів загону підготовки кінологів та собак розповів та продемонстрував, як службові собаки залучаються до пошуку вибухівки.