Громада долучилася дро акції "Чисте довкілля"

Дата: 05.04.2018 19:37

Весна на вулиці приносить із собою не лише щебет птахів та первоцвіти, а й безліч сміття залишеного за зиму недбалими людьми. Щоб такий «краєвид» не був у всіх на виду, 5 квітня виконавчим апаратом Слобідсько-Кульчієвецької ОТГ спільно з працівниками відділу культури села та ДНЗ «Веселка» було організовано прибирання навколишньої території.

Даний захід, який щорічно тут проводиться, -  це не лише прибирання, а й усвідомлення того, що людина, яка приділить увагу та час певній території, вже буде вагатися перед тим, чи смітити на ній. Адже після проведеної толоки залишається чистота не тільки довкола, але і в душі!

Фото без описуТакож слід зазначити, що  цими днями благоустрій було проведено у всіх населених пунктах громади, особливу активність проявляли школярі загальноосвітніх навчальних закладів.