Формування якісних проектних заявок по інфрастуктурній субвенції

Дата: 05.04.2018 19:57

Фото без описуЦього року громади Хмельницької області отримають 143,2 мільйони гривень. Наша область одна із тих, яка отримає найбільше коштів із держбюджету. Днями уряд затвердив розподіл субвенції, а радники Хмельницького Центру розвитку місцевого самоврядування провели тренінг на базі Жванецької сільської об'єднаної територіальної громади "Формування якісних проектних заявок по інфрастуктурній субвенції". Обговорювали успішні приклади, особливості заявок і типові помилки при використанні та підготовці проектів на інфраструктурну субвенцію.

Фото без описуУчасть у тренінгу взяли представники Жванецької, Слобідко-Кульчsєвецької та Староушицької громад. Як правильно підготовитися до написання проектної заявки і які типові помилки допускають громади - розповідали радник з питань регіонального розвитку Катерина Савчук та з питань місцевих фінансів Наталія Любченко. А як обговорювати з громадою проблемні питання та презентувати роботу і досягнення спілкувалися представники ОТГ із радником із питань комунікацій Аллою Собко.