Робота в громадах

Дата: 06.04.2018 09:50

Фото без опису5 квітня тренер Кам'янець-Подільського офісу мережі правового розвитку Максим Романюк провів навчальний захід для посадових осіб Слобідсько-Кульчієвецької ОТГ стосовно вчинення старостами нотаріальних дій. Учасники, серед яких були також секретар сільської ради Андрій Войцеховський, начальник загального відділу та організаційної роботи Аліна Коханко, головний спеціаліст з юридичних питань Тетяна Мельник, обговорили особливості вчинення нотаріальних дій, окремий блок присвятили посвідченню заповітів, розібрали порядок посвідчення та відкликання довіреностей, підстави відмови та вчинення нотаріальних дій. Також в процесі обговорення виникли додаткові питання щодо встановлення розміру оплати за послуги по вчиненню нотаріальних дій.
Захід відбувся в рамках реалізації проекту "Правова підтримка громад - запорука їх сталого розвитку" за підтримки міжнародного фонду «Відродження».