Відбулося четверте засідання виконавчого комітету сільської ради

Дата: 12.04.2018 13:08

12 квітня під головуванням секретаря сільської ради Андрія Войцеховського відбулося четверте  засідання виконавчого комітету Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради об’єднаної територіальної громади. На порядку денному були розглянуті питання: «Про створення комісії  з питань надання матеріальної допомоги громадянам Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради», «Про підсумки виконання місцевого бюджету за I квартал  2018 року», «Про погодження норм витрат води  та норм водоспоживання населенням при відсутності індивідуальних (квартирних) засобів обліку води, що от римують централізоване водопостачання від КП «Міськтепловоденергія» Кам’янець –Подільської міської ради і розташовані на території Слобідсько-Кульчієвецької ОТГ.

Фото без опису Обговоривши вище згадані питання було розглянуто звернення громадян, установ та організацій.