Голосували за зміну до сільського бюджету на 2018 рік

Дата: 13.04.2018 15:06

13 квітня відбулося засідання 5 позачергової сесії Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради об’єднаної територіальної громади. На порядку денному обговорювалося одне питання – «Про внесення змін до сільського бюджету на 2018 рік», з якого доповідала начальник відділу фінансів Неоніла Федик. Вона зазначила, що   внесення змін до сільського   бюджету на 2018 рік обумовлено  необхідністю  делегувати  кошти  іншої  субвенції  із  сільського  бюджету  районному  бюджету  на  забезпечення  виплати  заробітної  плати  технічному  персоналу  закладів  освіти (шкіл),  які  знаходяться  на  території  Слобідсько-Кульчієвецької  ОТГ.

Утримання  вказаних  працівників  передбачено  за  рахунок  дотації  з  державного  бюджету,  але,  у    відповідності  до  помісячного   плану  асигнувань,  який  доводить  до  одержувачів  дотації  Міністерство  фінансів,  на  січень-лютий  коштів  на  ці  цілі  не  передбачено  взагалі,  квітень-червень - частково,  і  лише  починаючи  з  липня  передбачено  асигнування,  які  покривають  витрати  як  поточного  періоду,  так  і  попередніх  місяців. Тому,  у  відділі  освіти  райдержадміністрації  виникли  проблеми  із  забезпеченням  оплати  праці  технічних  працівників  вже   починаючи  з  квітня  2018   року. У зв’язку з цим керівництво  району  звернулося з листом щодо делегування  коштів  із  сільського  бюджету  у  квітні  в  сумі  823534 грн.,  натомість  дотацію  із  державного  бюджету  другої  половини  року  буде залишено  в  бюджеті  сільської  ради (949557грн). 19 з 20 присутніх і зареєстрованих депутатів проголосували за підтримання проекту рішення.