Талант і творчість - неповторна сила!

Дата: 19.04.2018 20:31

19 квітня учні Баговицької ЗОШ І-ІІІ ступенів представили навчальний заклад на обласному етапі огляду-конкурсу художньої самодіяльності загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Кам'янець-Подільського району. Учасники гуртків «Чарівний бісер» та «Художня вишивка» (керівник Наталія Олійник) представили свої художні роботи та продемонстрували майстер-класи. Увагу присутніх привертали роботи Проценка Івана (3 клас) та Маліновської Ангеліни (5 клас), які продемонстрували свою вправність у бісероплетінні. Учень 7 класу Олійник Віталій представив техніку виконання картин у техніці «холодного батику». Учениці 9 класу Костюченко Анастасія та Слободян Тетяна представили роботи у техніці художньої вишивки. Мельничин Ольга (10 клас) продемонструвала вправність у вишивці бісером.
Одним із співведучих конкурсу став учень 11 класу Слободян Владислав.
Свято творчості ще раз підтвердило, що Кам'янеччина – край митців та талантів