В громаді відбувся прийом громадян

Дата: 23.05.2018 13:09

23 травня відбувся виїзний прийом громадян в с.Слобідка -Кульчієвецька  Кам’янець-Подільського району. Начальник Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області Віктор Худняк  провів виїзний прийом громадян. В рамках проведення прийому Віктор Анатолійович розказав про реформи, які відбуваються зараз в юстиції.

Зокрема, громадян цікавили питання реєстрації громадських організацій, відповідальність про несвоєчасну виплату аліментів, юридичні повноваження, якими наділені ЦНАПи, про надання безоплатної правової та нотаріальної допомоги. Також Віктор Худняк розказав про загальнонаціональний правопросвітницький проект Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО», метою якого є надання вичерпної роз’яснювальної інформації, які права мають громадяни.

Сільський голова Руслан Нестеров подякував Віктору Анатолійовичу за надану інформаційну підтримку.