Міжнародний день біологічного різноманіття.

Дата: 22.05.2018 15:03

22 травня всі жителі нашої планети відзначають Міжнародний день біологічного різноманіття. Буквально з кожним днем біологічне різноманіття Землі скорочується. Все це загрожує серйозними, незворотними наслідками.
На жаль, людина стала головним ворогом природи. В цей день прийнято згадувати про те, що 60% всієї екологічної системи бездумно використовується людьми.
Учні Баговицької ЗОШ І-ІІІ ст. долучились до відзначення цього свята. Проведно захід «Причини і наслідки деградації біорізноманіття». Учні презентували проект «Червонокнижні види флори та фауни НПП «Подільські товтри»», а також відеоролики про тварин в Україні. Діти розповідали про свій особистий вклад у збереження біорізноманіття.
Проведений захід - це ще одна нагода звернути увагу молоді на актуальні проблеми збереження біорізноманіття, значення його ролі у нашому повсякденному житті. Пам'ятаймо, що Земля наш спільний дім, і всі земляни – повноправні мешканці на планеті.