Свято села в Мукші Китайгородській

Дата: 29.05.2018 10:01

З давних- давен українці шанобливо ставилися до свят, які відбуваються на території їхніх сіл. Так 28 травня в с.Мукша Китайгородська святкувалися, як в народі говорять, Зелені свята. У сільському клубі зібралося чимало людей, які в цей день відзначали своє свято.

За гарними українськими звичаями все в клубі було прикрашено, жителі громади вдягнуті в вишиванках. Свято проходило в національному колориті, що вкотре нагадувало про нашу прадавню історію. В цей день аматорські колективи громади, учні школи виконували українські пісні, робили інсценізації, чим підкреслювали щиру українську душу.

Вітали село отець Михайло, депутат сільської ради Ірина Батринюк, працівники громади. Цього дня відзначили наймолодшого та найстаршого жителів, ветеранів, фахівців соціальної сфери, правоохоронних органів, освітян та робітників клубної галузі.

Гарним завершенням свята стало виконання пісень методистів РКЦМ «Розмай» «Пісенне мереживо».