Зі святом!

Дата: 28.09.2018 13:08

30 вересня відзначається День дошкілля!!!

Це свято дозволяє зайвий раз звернути увагу на дитину, педагога і кожного без винятку працівника закладу дошкільної освіти, без яких неможливо уявити щасливе дитинство малюка.

Вітаємо вас усіх з професійним святом! Хочемо  побажати, щоб те тепло і турботу, які ви вкладаєте в наших дітей, повернулося до вас міцним здоров’ям, любов’ю та фінансовим благополуччям. Ніхто так сильно як ви не гідний того, щоб у вашому житті все було стабільно і щасливо.

Щиро дякуємо  вам за вашу працю, любов до наших дітей і терпіння. Ви вмієте знаходити підхід до кожного малюка, розвиваєте в наших дітях таланти і творчі здібності. Тому ми хочемо щиро побажати вам родинного тепла, радості від роботи і відпочинку, а також відмінного здоров’я.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)