Зі святом!

Дата: 28.09.2018 13:27

30 вересня Всеукраїнський день бібліотек!

Шановні бібліотекарі! Щиро вітаємо вас з Всеукраїнським днем бібліотек, бажаємо бути невтомними і наполегливими у ваших прагненнях до ідеалу і гармонії! Бажаємо мужньо долати труднощі, а своєю громадянською позицією та професійною діяльністю наближати українські бібліотеки до європейських стандартів, сприяти реформам, перетворенням та модернізації.

Шановні читачі, друзі та партнери бібліотек! Вітаємо вас зі святом! Щиро бажаємо всім серцем, прагненнями та вчинками допомагати вашим бібліотекам! Будьте завжди поруч, сприяйте збереженню бібліотек, перетворенню ваших бібліотек у відкритий громадський простір! Проживайте у бібліотеках та спільно з бібліотеками кращі хвилини свого життя! Насолоджуйтеся часом, проведеним у бібліотеці!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)