До уваги жителів громади!

Дата: 19.10.2018 13:05

Вода - джерело здоров’я!

Зазвичай, коли ми п’ємо воду, то не думаємо про її хімічнй склад, про те, як вода впливає на наше з вами здоров’я. Максимум, що  ми можемо подумати, очищена вода чи ні, відчути з запахом вона чи без запаху, побачити - прозора вона чи мутна. Виконувати свою гігієнічну роль вода може  лише тоді, коли вона якісна щодо органолептичних, хімічних та бактеріологічних властивосей. В іншому разі - не якісна або забруднена вода може спричинити низку інфекційних хвороб: черевний тиф, холеру, дизентерію, гельмінтози тощо. Слобідсько-Кульчієвецька сільська рада інформує, що Кам’янець-Подільський міськрайонний відділ ДУ "Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України" проводить лабораторні дослідження питної води.