Засідання колегії відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту.

Дата: 14.11.2018 12:47

14 листопада 2018 року відбулося засідання колегії відділу освіти, культури,туризму, молоді та спорту Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради.
На засіданні був присутній заступник сільського голови з гуманітарних питань- Павло Довгопол, начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту- Олена Сендзюк. Завідувач методичного кабінету- Ніна Гурська.
Головний спеціаліст відділу освіти, кульури, туризму, молоді та спорту - Надія Мошенко доповідала про організацію та підсумки оздоровлення учнів закладів загальної середньої освіти влітку 2018 року. Також йшлося про стан організації підвозу учнів до закладів загальної середньої освіти додому.
Про забезпечення успішної організації освітнього процесу в перших класах Нової української школи в навчальних закладах Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради - доповідала методист відділу освіти, культури, молоді та спорту - Лариса Тютюник.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису