Слобідсько-Кульчієвецька громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

Привітання з професійним святом.

Дата: 09.11.2018 12:53
Кількість переглядів: 587

Шановні друзіі, Слобідсько-Кульчієвецька сільська рада на чолі з головою сільської ради Русланом Нестеровим, щиро вітає працівників культури, майстрів народного мистецтва та працівників української писемності та мови з професійним святом!

Українська культура, одна з небагатьох, яка вистояла під могутнім натиском ворожих агресивних впливів, зберегла свою унікальність, духовність та самобутність. Обраний вами професійний шлях робить вагомий внесок у формування почуття національної гідності, взаємного порозуміння та злагоди в нашому суспільстві. Наразі культура є одним із вирішальних чинників зміцнення державності, національного відродження та об’єднання навколо спільних цінностей.

Ваше професійне свято – це ще одна нагода подякувати вам за майстерність, творчість та активну культурно-просвітницьку діяльність. Ваш талант та відданість роботі збагачує і розвиває безцінні скарби національної культури. Саме завдяки вашим мистецьким здобуткам народна культура – це краса, гордість і незмінне багатство України.

У цей непростий час великих викликів та випробувань, коли Україна утверджує незалежність та суверенітет, відстоює честь і гідність, нам, як ніколи, потрібна сильна та актуальна культура, яка звернена в майбутнє, але глибоко укорінює в собі могутні національні традиції. Адже протягом століть саме завдяки культурі наш народ не був асимільований.

Зичимо кожному, хто за покликанням серця присвятив своє життя культурі – натхнення, творчих злетів і реалізації професійних амбіцій, благополуччя та злагоди у ваших родинах. Нехай ваша ініціативність, відданість роботі, мистецька та просвітницька діяльність стане рушійною силою для розвитку української національної культури.Фото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора