Міжнародний день волонтера.

Дата: 05.12.2018 12:14

Виконавчий апарат Слобідсько-Кульчієвецької ОТГ від щирого серця вітає голову сільської ради Руслана Нестерова з Міжнародним днем волонтера!

Руслан Олегович - відомий волонтер, дякуючи його допомозі в зону АТО, чимало захисників отримали надію та шанс на життя...

Бути волонтером – це важлива і відповідальна місія. Хоч раз побувавши в ролі волонтера, дуже важко відмовитися в подальшому від цього заняття. Це стає для людей способом життя.

У час, коли наша країна перебуває у надскладній ситуації, коли порушено територальну цілісність, підірвано економіку, а серед простих людей панує нерозуміння і розбрат, саме Ваша активна громадська позиція, небайдужість та невтомна праця додає віри у те, що у нашого народу є майбутнє. Адже єднання - це запорука успіху.

Дякуємо всім, хто присвячує свій талант, час, енергію індивідуальним і колективним акціям, виявляє щире бажання допомогти іншим, не чекаючи подяк та винагороди. Нехай ваші благі справи повертаються вам добром подвійно!

Слава Україні!!