Угода про співпрацю.

Дата: 28.11.2018 12:25

З 27 листопада 2018 року, голова Слобідсько-Кульчієвецької ОТГ Руслан Нестеров перебував з робочим візитом в республіці Польща, де була підписана угода про співпрацю між Слобідсько-Кульчієвецькою сільською радою та Гміною (територіальна громада) м. Оброво про партнерство. Угоду підписали голова сільської ради Руслан Нестеров та вуйт Оброво Анджея Вєчинський.
В угоді йдеться про сприяння розвитку та поглибленню партнерства, обміну досвідом та співпраці у сферах культури, освіти, спорту та туризму.
Сторони заявили про готовність подальших контактів та ініціювання зустріч між організаціями, асоціаціями та економічними інститутами обох громад.
В рамках робочого візиту голова відвідав медичні заклади, дитячі установи та інші соціально-гуманітарні інституції даної громади.