Урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Дата: 07.12.2018 12:39

7 грудня 2018 року, у приміщенні сільського клубу с.Мукша Китайгородська відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування. В урочистостях взяли участь сільський голова Руслан Нестеров, заступник з гуманітарних питань Павло Довгопол, заступник з питань фінансово-економічної діяльності Ігор Ліщук, секретар сільської ради та виконавчого комітету Андрій Войцеховський, депутати районної та сільської рад, керівники установ, організацій, представники структурних підрозділів та апарату сільської ради.

З вітальним словом до присутніх звернувся сільський голова Руслан Нестеров. В своїй промові Руслан Олегович привітав усіх присутніх з професійним святом. Грамотами та цінними подарунками відзначив кращих працівників органів місцевого самоврядування. Подякував усім присутнім за плідну співпрацю та виразив надію що і в подальшому зусилля органів місцевого самоврядування будуть спрямовані на розбудову регіону та підвищення соціальних стандартів мешканців територіальної громади.